STUDIO SOFT (tylko filmy w naszej głowie)

KANAŁ YOU TUBE - blackwolly


#1 2010-11-12 16:26:17

Grzes111

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 3
Punktów :   

co myslicie o moim pierwszym dziele ?

wiem ze baznadzieja ale chce poznac wasza opinie prosze zwrocic owage ze to moj pierwszy filmik i robilem go z 4 godziny no  i skonczylem o 0:30 http://www.youtube.com/watch?v=Nybpqjp-R1k

Ostatnio edytowany przez Grzes111 (2010-11-12 16:29:03)

Offline

 

#2 2010-11-12 23:00:05

 Wolly01

Administrator

4605207
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 91
Punktów :   

Re: co myslicie o moim pierwszym dziele ?

No no jak na pierwsy raz to nieźle. Moje rady do ciebie Grzesiu musisz dopracować jeszcze ujecia kamer chodzi mi o trzęsienie kamerą. Poza tym kiedy pracujesz z kamera to dopasywuj ja do muzyki czyli na kazdy akcent jakis ruch kamera itp. A i jeszcze jedno jak juz renderujesz film to najpierw nastaw sobie GTA na maxa (tylko nie przesadź bo jak przesadzisz to będzie gubiło tekstury na filmikach) ja u siebie poboru pamięci na karcie zostawiam sobie tak z 30-40MB wolne. I najważniejsze to jesli chcesz wejsc w nowy poziom edycji wideo to robisz tak ze nagrywasz scenki w gta 4 i renderujesz potem w video edytorze i zapisujesz film na dysk. potem bawisz się w przycinanie dodawanie efektów itp. w takim programie jak np. Pinnacle Studio Ultimate (najnowsza wersja). Jest to program prosty w obsłudze i waaaaaarto się w nim pobawić.
Jak chcesz pomocy przy tej produkcji to pisz do nas. P.S. zgłaszam się jako pierwszy pod dubbing
POZDRO

Offline

 

#3 2010-11-21 23:21:18

Asteros2010

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 9
Punktów :   

Re: co myslicie o moim pierwszym dziele ?

jak wiele pierwszych filmików to leciałeś chyba trochę na spątanię? Moim zdaniem musisz przemyśleć bynajmniej ogólnie treść filmiku jak ma to wyglądać.
Ale filmik dobry.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.helicobacterpylori.pun.pl www.newcoolserver.pun.pl www.realitygaming.pun.pl www.zseis1tazgora.pun.pl www.szefowe.pun.pl