STUDIO SOFT (tylko filmy w naszej głowie)

KANAŁ YOU TUBE - blackwolly

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-11-22 00:06:57

Asteros2010

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 9
Punktów :   

Modelarstwo, mechanika i elektronika

Moimi zainteresowaniami rzeczy, które podałem w temacie.

Na co dzień zajmuje się modelarstwem, a dokładniej zdalnie sterowanymi modelami helikopterów.
Minusem jest to, że to drogi interes ;]
Aktualny model to Belt CP V2 na youtube jest pełno filmików z jego udziałem.
Mój jest aktualnie w rozbudowie by potrafił coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=L3gYrJ9GXRY
Jak na razie odbyłem z 10lotów i tylko z 5 było bez twardego lądowania i to w większości nie z mojej winy.
Jak na razie wydałem:
700zl-na caly model RTF
80zl-na aku
20zl-na wskaźnik napięcia aku
20zl-serwo
28zl-łopaty na dodatek nie do tego modelu
15zl-4x część do wirnika
i jak na te chwile muszę kupić łopaty za 20zl i może coś dzięki niemu się nauczę.

Mechanika: ogólnie to zamierzam iść na mechanika
A jak było ciepło to klepałem z części rowerowych, które pochodziły z odzysku albo rowery albo patenty do naprawy roweru.
Jeszcze chyba 2lata temu grzebałem przy quadzie ale, że był mały i miał pojemność 110 to nie mieściłem się i spalił mi się komputer pokładowy to
oddałem go wujkowi a on se go naprawił i ma dla syna ;]
Ogólnie to zamierzam iść na mechanika bo dla mnie to jest zajebiste mogąc wcielić nowe życie w silnik a co za tym idzie też i w samochód.
Dla mnie najlepszymi autami są te starsze bo otwierasz maskę i widzisz wszystko co powinieneś, a w tych nowych same obudowy. Jeśli dobrze pamiętam w pegocie by wymienić żarówkę, specjaliście zajęło to 1,5h, a w golfie 15sec

Elektronika to taka odskocznia od codzienności bo nie zamierzam wnikać w te tematy bardziej niż mi to będzie potrzebne do bycia mechanikiem
Podstawy mniej więcej znam i potrafię rozkminić prostsze schematy. Czasami naprawiałem jakieś pierdoły kolegą. Poza tym potrafię rozebrać np telefon i zmienić obudowę. Dla mnie jak coś rozbiorę to nie mam większych problemów by to złożyć.
Mam jeszcze dobrą wyobraźnie przestrzenną i potrafię wyobrazić sobie jakieś elementy lub jak coś działa, a nawet wyobrazić nowe patenty lub elementy.

To chyba wszystko ;]
Mam jeszcze rower kona stinky do dh i fr ale, że nie ma u mnie takich miejsc to jeżdżę nim w normalnych terenach i próbuje skoków itd
Najczęsciej można mnie spotkać w parku Kasprowicza i na głębokim (jak jest ciepło)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demo.pun.pl www.gwardiagodrykagryffindora.pun.pl www.bmwpabianice.pun.pl www.totem.pun.pl www.ravens-zg.pun.pl