STUDIO SOFT (tylko filmy w naszej głowie)

KANAŁ YOU TUBE - blackwolly


#1 2010-12-15 21:31:50

 Wolly01

Administrator

4605207
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 91
Punktów :   

Newsy z pierwszej ręki.

Dead Of Money Ep. 2






POSTĘP PRAC - 80%










15.12.2010.       Dzisiaj chcieliśmy wkońcu zacząć prace nad epizodem jednak problemy z trainerem zmusiły nas do zrezygnowania z kręcenia dzisiejszych scen. Problem polegał na zawieszaniu się trainera i to wszystkim osobom na raz (powód: simple native trainer 6.2 tak ma...) Szybko rozwiążemy ten problem i mam nadzieję, że zaczniemy (wkońcu pierwsze kroki są zawsze najważniejsze)

31.12.2010.       Pracę nad drugim epizodem ruszyły. Aktualnie nagraliśmy już ok. 1,3min filmu. Sceny wypadły zajebiście. Wkrótce dalsze prace...

05.01.2011.       Renderowanie pierwszych ujęć zakończone. Wkrótce dogrywanie kolejnych scen filmu. P.S. będą pracę na dodatkach EFLC.

07.01.2011.       Prace do wieczora w nowym programie z przesiadki z Pinnacle Studio na Sony Vegas Pro.

08.01.2011.       Spróbujemy dzisiaj dograć sceny początkowe i powyodrębniać wszystkie przejścia w programie Sony Vegas. Godz. 22:08 więc coś napisze o projekcie. Film został skończony ok. 1.5 min. prac nad epizodem. Jutro realizowanie dalszej części scenariusza filmu. Łapcie nas jak chcecie na LIVE

14.01.2011.       Na osi czasu w projekcie ukończone jest 2:30min. filmu. Mam zamiar w kolenym dniu uzyskać wynik 4 min. filmu w projekcie.

19.01.2011.       Robota idzie pełną parą Można powiedzieć, że połowa filmu już skończona.

26.01.2011.       Ahhhh dużo pracy nie pozwala na dalszy postep projektu naszczęście już za niedługo weekend i ruszymy

27.01.2011.       Czas w domu więc lecimy dalej z produkcją. Dzisiaj wykonałem ok. minuty ustawiania ujęć na osi czasu w Sony Vegasie. Poza tym wmontowany został dubbling EJ-eja (tego ziomka w białej bluzie z pierwszego epizodu). W weekend dogrywanie scen na multiplayerze

29.01.2011.       Witamy wszystkich. O premierze drugiego epizodu filmu można już jak najardziej zacząć myśleć. Tym bardziej, że film skończony jest na etapie 6 minut 10 sekund. Po tym zostanie poprawienie ścieżki dźwiękowej aby uzyskać pełny efekt surround. Myśle, że dotrzymamy słowa i wydamy film na jeszcze wyższym poziomie niż pierwszy epizod

22.02.2011.       Elo elo 10 9 zero. Zostało naszczęście tylko nagrać dubbling i film będzię w 100% gotowy.

04.03.2011.       Joł. Dziś przed chwilą (20:50) skończyłem wstawiać większość dubblingu do filmu. Jak się można domyślić nie wstawiłem jednak całego dubblingu. Mam nadzieję, że w następnym tygodniu wkońcu wyślemy 2 epizod na YouTube

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bb-zip.pun.pl www.aa2aapl.pun.pl www.square.pun.pl www.angelsofdeathguild.pun.pl www.snajper.pun.pl